Zaznacz stronę

Therma Link

Termowizyjny pomiar temperatury ciała

Skutecznie chroń swoją firmę przed epidemią koronawirusa COVID-19

Therma Link to natychmiastowy, bezdotykowy system pomiaru temperatury ciała, który chroni zdrowie Twoje i Twoich pracowników, wykrywając osoby o objawach wywoływanych przez COVID-19.
Najważniejsze cechy Therma Link od Advante

Pomiar w mgnieniu oka

Natychmiastowe wyniki pomiaru temperatury ciała wielu osób jednocześnie

Natychmiastowa wiedza o niebezpieczeństwie

Otrzymaj powiadomienia o wykryciu zagrożenia i reaguj, blokując dostęp do firmy

Dlaczego warto zabezpieczać się przed epidemią koronawirusa COVID-19?

Jak epidemia COVID-19 może wpłynąć na Twoją firmę i dlaczego warto podjąć działania, nim będzie za późno

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników

Komfort pracy  Twoja dbałość o bezpieczeństwo pracy pomaga pozytywnie wpłynąć na komfort pracy Twoich zespołów, także tych, które na co dzień kontaktują się z klientami, dostawcami czy kontrahentami.

Zapobieganie trudnościom organizacyjnym

Zachowanie ciągłości pracy Utrata części pracowników związana z koniecznością wprowadzenia kwarantanny może stanowić duże utrudnienie dla Twojej firmy. Warto zapobiec sytuacji, w której Twoi kluczowi pracownicy są niedysponowani.

Czy moje dotychczasowe środki ochrony są wystarczające?

Poznaj fakty na temat popularnych środków ochrony przed zakażeniem na bazie najczęstszych pytań klientów firmowych

Pytanie: Czy maseczki ochronią moich pracowników przed koronawirusem?

Odpowiedź: Maseczki ochronne stanowią skuteczną ochronę jedynie w bezpośrednim kontakcie z osobą, o której wiemy, że jest zarażona. Na co dzień utrudniają pracę układu oddechowego, obniżając odporność i zwiększając ryzyko zakażenia.

Pytanie: Czy płyny dezynfekujące są wystarczające, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników?

Odpowiedź: Choć należy ich bezwzględnie używać, płyny te nie chronią w pełni Twoich pracowników przed zakażeniem drogą kropelkową: np. kichnięciem bądź opluciem przez osobę chorą.

Pytanie: Czy dezynfekcja miejsc pracy jest skuteczna w walce z zakażeniem?

Odpowiedź: Dezynfekcja miejsc pracy pomaga w walce z zakażeniem, jednak jest skuteczna jedynie wtedy, jeśli jest dokonana niezwłocznie po wykryciu osoby zarażonej.

Wykrywaj objawy, aby skutecznie zapobiegać

Jak Therma Link chroni przed koronawirusem COVID-19?

Nasze rozwiązanie z najwyższą na rynku skutecznością wykrywa wysoką temperaturę, która stanowi najważniejszy objaw COVID-19. Dzięki temu osoba zarażona jest rozpoznana, zanim zdąży nawiązać kontakt z Tobą i Twoimi pracownikami.

Skuteczne wykrywanie najważniejszego objawu koronawirusa

Wysoka temperatura to jeden z najważniejszych objawów nowego koronawirusa COVID-19, uznawanych przez Ministerstwo Zdrowia RP oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako podstawowy objaw koronawirusa. Therma Link wykrywa wysoką temperaturę ciała z najwyższą na rynku dokładnością, wynoszącą 0,3 °C, gwarantując wysoką skuteczność.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i dla Twoich pracowników

Biuro Twojej firmy na co dzień odwiedzają dziesiątki klientów, kurierów, dostawców i kontrahentów. Nasz system skutecznie wykryje wysoką temperaturę odwiedzających tuż po ich wejściu do biura, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu działalności.

Czym Therma Link różni się od konkurencji?

Odkryj, dlaczego nasz system jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem na rynku

Nie da się go zmylić

Dzęki segmentacji obrazu opartej o sztuczną inteligencję Therma Link dokonuje pomiaru temperatury ciała ludzkiego, bez ryzyka zaburzenia wyników pomiaru (np. przez kubek z gorącą cieczą). Pomiar jest skuteczny także, gdy osoba ma ubraną maskę, czy okulary.
Pomiar temperatury ciała wielu osób jednocześnie
Zaawansowane układy graficzne i oprogramowanie Therma Link pozwalają na dokonanie pomiaru temperatury ciała wielu osób wchodzących do danego pomieszczenia jednocześnie, przy zachowaniu dużej dokadności pomiaru
Dziennik twarzy i temperatur
Prowadź automatyczny dziennik, który powiązuje temperaturę ciała z zarejestrowanym obrazem twarzy odwiedzającego. Po połączeniu z własną bazą danych i systemami kontroli dostępu, reaguj, kiedy Twój pracownik będzie miał wyższą temperaturę ciała.

Therma Link jest sprawdzonym rozwiązaniem

Korzystamy z podzespołów i technologii zastosowanych w walce z pandemią COVID-19 w Korei Północnej i Chinach

Metro w Hangzhou

Natychmiastowy, bezdotykowy pomiar temperatury ciała podróżnych w jednym z największych węzłów komunikacyjnych na świecie.

Główny dworzec kolejowy w Szanghaju

Przeprowadzanie dodatkowej kontroli pasażerów na podstawie wykrytych objawów zarażenia koronawirusem COVID-19.

Ambasada Chin w Polsce

Ochrona pracowników ambasady przed skutkami epidemii koronawirusa COVID-19 w celu zachowania ciągłości pracy placówki dyplomatycznej.

Powiadomienia, alarmy i połączenia z zewnętrznymi systemami

Kontroluj dostęp na bazie wyników pomiarów

Therma Link posiada możliwość konfigurowania powiadomień o wynikach pomiaru, generowania alarmów wizualnych i dźwiękowych, a także integracji z systemami kontroli dostępu.

Zablokuj wejście do budynku za pomocą bramek automatycznych

Połączenie Therma Link z zewnętrznymi systemami kontroli dostępu pozwala na uniemożliwienie osobie zarażonej wejście do Twojego biura.

Skup się na pracy. Otrzymaj powiadomienie, kiedy to ważne

Therma Link umożliwia wysyłanie powiadomień za pomocą poczty elektronicznej oraz innych usług. Dzięki temu nie musisz stale spoglądać na ekran systemu monitoringu wizyjnego.